זומבה

חוג זומבה משלב מוזיקה לטינית מהפנטת יחד עם תנועות אירוביות מובנות היטב, כדי ליצור איזון דינמי, כיפי וקל לביצוע. שיעורי זומבה עובדים מצוין על עיצוב השרירים ותנועות גוף אנרגטיות. במהלך השיעור רוכשים התלמידים הרגלים טובים ולומדים ריקוד אותם יוכלו לאמץ לכל החיים.
שיעור זומבה טונינג מחולק לשני חלקים: חציו הראשון של השיעור עובד על קומבינציית זומבה וחציו השני מתמקד בעיצוב, חיטוב ומתיחות. השילוב בין השניים הופך את שיעור הזומבה טונינג למושלם!

הדבר הראשון שתרוויחו מכך שתרשמו לשיעור זומבה, הוא שריפת קלוריות. הזומבה היא פעילות אירובית אינטנסיבית במיוחד, אשר גורמת לשריפה רבה של קלוריות. בשיעור של זומבה ברמת גן תוכלו לחטב את הבטן, את הידיים, את הרגליים, ולחזק אזורים אחרים בגוף שלכם כגון חגורם הכתפיים. מעבר לכך, הזומבה תעניק לכם הרבה מאוד יתרונות לנפש ותחזק את הביטחון העצמי שלכם.

יתרון נוסף של זומבה הוא שמדובר בפעילות המתאימה לכל הגילאים. כל עוד אתם מבצעים את הזומבה נכון, כפי שאנחנו מראים בשיעור זומבה ברמת גן, ופועלים בהתאם להוראות של המורה, אין כל סיבה לבצע את הפעילות בכל גיל. כמובן שהדבר תלוי במצב הבריאותי, ולכן חשוב להתייעץ עם מורה מוסמך לזומבה אשר יוכל להתאים את השיעור לתנאים ולמאפיינים הגופניים שלכם.

יתרון נוסף הוא הפעלת סיבולת לב ריאה ובניית סיבולת שריר איכותית. זומבה פועלת על בסיס של כיף ושל הנאה, ולכן אתם לא מרגישים שאתם באימון אינטנסיבי וקשה. כך הזומבה מאפשרת לכם להמשיך ולהתמיד באימון, וזו כמובן נקודת התורפה בכל אימון גופני שהוא.

כאשר אנחנו מדברים על כל אימון גופני, ובמיוחד על אימון אינטנסיבי כמו זומבה, חשוב מאוד להקפיד על אימון תחת השגחה נכונה של מדריך, כפי שקורה בזומבה ברמת גן. יש להיזהר מדלקות בשרירים ומשחיקה של גידים. מפגעים אלה עשויים להתרחש במקרה של פעילות אינטנסיבית מדי המתבצעת באופן לא נכון אשר לא מתאים לגוף של המתאמן.

לכן, חשוב מאוד לקיים את הזומבה תחת השגחה של מדריך מוסמך, ולשים לב להופעה של כאב בתור סימן אזהרה. כמו בכל פעילות גופנית אחרת, חשוב מאוד לא להזמין ולא לפעול מעבר ליכולת שלכם. כך תוכלו להבטיח לעצמכם הנאה והפקה מקסימאלית של היתרונות השונים של הזומבה.

יצירת קשר ופרטי הגעה               

                שעות פתיחה

  • Facebook Social Icon

ימים א׳ - ה׳

23:00- 07:00

יום ו׳

​07:00-17:00

מוצאי שבת 

23:00- 20:30

 

 

רחוב הרימון 70/4 , קריית גת  

(מעל מאיה & מי)

טלפון : 077-8181770

לפרטים נוספים , שינויים ועדכונים

עקבו אחרינו גם בפייסבוק life&fitness ofir